Priemyselná výroba
Norbert Kostovič
Oprava a údržba strojov
- Obec
- Beladice
- Od roku
- 2018
- IČO
- 52 113 485
Norbert Kostovič
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 951 75 Beladice
- Na trhu od
- 6. decembra 2018
- IČO
- 52 113 485
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 33.12)
- Oprava a údržba strojov
Podnikanie v číslach
- 7
- rokov na trhu
- 2018
- rok vzniku
- 10
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Norbert Kostovič
Norbert Kostovič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Beladice. Podniká od 6. decembra 2018.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba strojov“ (33.12). Predmet podnikania tvorí 10 položiek, napríklad činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Norbert Kostovič
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 52 113 485
- Dátum vzniku
- 6. decembra 2018
- Miesto podnikania
- 951 75 Beladice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Nitra, vložka č. 430-54634
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 33.12)
- Oprava a údržba strojov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 17. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Norbert Kostovič zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.
-
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
-
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Čistiace a upratovacie služby
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
- Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Norbert Kostovič?
Miesto podnikania je v obci 951 75 Beladice.
Čím sa Norbert Kostovič zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba strojov“ (33.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis; diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Norbert Kostovič?
IČO je 52 113 485.
Odkedy podniká Norbert Kostovič?
Podnikanie začalo 6. decembra 2018. Na trhu pôsobí 7 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.